תנועות ריקודי בטן

תנועות ריקודי בטן

היכרות עם עצמך עם ריקודי בטן וחיזוק מבנה הגוף

Hunoor, שרקד כבר שלוש שנים ומדריך באקדמיה לריקוד ייחודית של מרקש, הוא רקדן ותיק שמקדיש את זמנו לעודד אנשים לפתח את התשוקה שלהם למצוא ריקוד.

ריקודי בטן היא צורה תרבותית של ריקוד עם ערבי, המשלבת היבטים של מוזיקה מערבית ומזרחית ליצירת "ריקודים בתוך הריקוד".

לריקודי בטן יש מטרות רוחניות וגם בידוריות. בסרטים, הוא מתאר פרטים הכרחיים על גישות חברתיות מסוימות. נהוג לחשוב שריקודי בטן פותחו בתחילת המאה ה-20 על ידי נשים מקבוצות אתניות שונות במה שהיה ידוע אז כמזרח התיכון.

ריקודי בטן מסורתיים תמיד נתפסו כצורת תנועה נוחה וטבעית זו, וניתן לסווג אותם כצורה מוצלחת של פעילות גופנית.

ריקודי בטן מתרגלים על ידי גברים ונשים רבים כאחד, האטרקטיביות שלו נובעת מהיכולת להפיק תוצאות מהפנטות עם המהלכים הפשוטים ביותר בביצוע נכון.

המאמר מציע מידע על מהלכי ריקודי בטן.

נכון לעכשיו, ריקוד וכושר גופני ברחבי העולם תפסו יותר תשומת לב מבעבר. ריקוד הבטן והכושר של טלי וסאנו פרסמו לאחרונה ספר בנושא. הספר שופך אור על ההיסטוריה העשירה של אומנות זו, כמה מהיסודות שלפני המעמד כמו טכניקות נשימה עמוקה, תנועות זרועות עם וריאציות והסברים על אוצר המילים ורמזים מוזיקליים הקשורים אליו. חינוך נוסף לאנשים על סגנונות שונים של ריקודי בטן כמו ג'ובום (נובי), רקס שרקי (טורקית), מג'רה (מזרח תיכוני) נעשה גם כן.

רקדנית בטן צריכה שהבטן שלו/ה יהיו במצב מוצק ומוצק. ותרגילי הבטן הפופולריים והיעילים ביותר הם מנופי רגלי הברך הכפופות, תנוחת הסירה וסיבוב הכדור בין הידיים. כל התנועות הללו צריכות להיות בהילוך איטי. העניין הוא לשמור על מבנה מושלם ובו בזמן לבודד את שרירי הבטן התחתונה כך שהם יגדלו מבלי להתאפק.

שגרת ריקוד יכולה להשתנות מתרגילים בוני כוח המעצימים את השרירים ועד לתנועות זולות יותר שהן אקספרסיביות בלבד (ריקודי בטן הריון). זה יכול לכלול גם סוג מיוחד של תרגיל כמו עמידת ראש או קרשים על כדור יציבות למשך דקות בכל פעם. (פסיכולוגיה היום)

לחיצת בטן ארוכה במיוחד: שכבו על הגב עם ברכיים למעלה והרגישו את שרירי הבטן. משוך ברכיים לכיוון החזה, הצמד את העקבים יחד והדק את שרירי הבטן כדי ליצור "מעגל קסם" סביב פלג הגוף העליון שלך. (בריאות האישה)

דווח על אישה אסלאמית שהשתתפה בתחרות ריקודי בטן והתובע התוניסאי מצא באירוע עבירה ואמר כי האישה תהיה נתונה לחקירות פליליות. האירוע עורר ביקורת גדולה מכל עבר ברשתות החברתיות. https://tkescorts.com/

ויקלה היא מאגר ריקודי בטן מודרני המנסה לשמר כמה מהלכים קלאסיים מסורתיים, כמו גם להציג מיומנות ויופי בצורת ריקוד זו.

BellyDance מתמחה בקורסים לבני נוער ומציעה ללמד מקצבים שונים של סגנונות ריקוד ערביים.